e-Kiosk.pl - Gardeners' World Edycja Polska 1-2/2022

czytaj

Gardeners' World Edycja Polska

1-2/2022 (30.12.2021)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł 14.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 47% w porównaniu do ceny z okładki

47,60 zł

Opis

Ogrodowa Mapa Polski; zaplanuj rok w ogrodzie; roślinne gwiazdy Carol; ogród dekoracyjny zimą; co sadzić na podmokłym gruncie; Chelsea Flower Show 2021; z wizytą w Kornwalii; odliczanie dla torfu; kompozycja w donicach na zimową porę; test wermikompostowników; FAUNA W OGRODZIE: sekrety zwierząt; wiewiórka; raniuszek; przysmaki dla ptaków; karmnik krok po kroku.

Gardeners' World Polska to wydanie licencyjne największego brytyjskiego magazynu ogrodniczego.
Wydawany od ponad 20 lat miesięcznik „Gardeners’ World” absolutnie zdominował brytyjski rynek czasopism ogrodniczych, zdobywając ponad 60% wszystkich czytelników prasy w tym segmencie tematycznym. W Polsce ten tytuł jest „skazany na sukces”, gdyż brytyjski styl uprawiania roślin w przydomowym ogródku - kwiatów, warzyw, krzewów i drzew - jest szanowany i podziwiany przez miliony Polaków.
Najwyższy poziom merytoryczny gwarantuje nie tylko renomowany wydawca Immediate Media, ale przede wszystkim BBC World Wide - licencjodawca tego tytułu. Nasze pismo „Gardeners' World Polska” zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść oraz atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału Gardeners’ World.

czytaj więcej zwiń opis