e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa 3/2022

czytaj

Nowa Technika Wojskowa

3/2022 (24.03.2022)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
15.99 zł
219,00 zł

Opis

Wojna w Europie – agresja na Ukrainę; Lotnicze i morskie aspekty agresji na Ukrainę; Ukraińska obrona przeciwpancerna – przykład do naśladowania; Na straży Bałtyku. Komandor Karaś o Morskiej Jednostce Rakietowej; Budżet obronny Polski na 2022 rok; Przebudowa po bałkańsku. Modernizacja serbskich sił zbrojnych.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO. Ponadto w każdym czasopiśmie znajdziecie obszerny dział poświęcony historii techniki wojskowej. Doborowy zespół autorów gwarantuje dużą rzetelność, oraz wysoki poziom merytoryczny czasopisma.


Zobacz też: wydania specjalne. Osoby, które wykupią prenumeratę roczną lub dwuletnią miesięcznika, otrzymują w tym czasie wszystkie wydania specjalne bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis