e-Kiosk.pl - Digital Camera Polska 2/2022

czytaj

Digital Camera Polska

2/2022 (06.07.2022)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
23.20 zł
69,60 zł

Opis

Grand Press Photo – najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku; Joel Meyerowitz – wywiad z nestorem „streeta”, którego wielka retrospektywa zawisła właśnie w warszawskiej Leica Gallery; Ashok Sinha – sentymentalna podróż po kultowych, przydrożnych barach Los Angeles; Irmina Walczak – matka, nomadka, fotografka i edukatorka – rozmawiamy o rodzinnym dokumencie i granicach intymności w fotografii; jak robić świetne zdjęcia o każdej porze dnia; świetne zdjecia bez edycji – jak ustawić swój aparat, by zdjęcia wyglądały dobrze prosto z aparatu; jak tworzyć spektakularne ujęcia nadmorskiego krajobrazu; fotoprojekty: 5 pomysłów na wakacyjne sesje + garść porad od wykładowców AF; jeden na jeden: pojedynek na zdjęcia w stylu lat 20., z ciągłym światłem LED; wakacyjny niezbędnik: zobacz, co warto wrzucić do wakacyjnej walizki; Canon EOS R7/R10 – pierwsze korpusy APS-C w systemie EOS R; testujemy 5 nośników w nowym standardzie CFexpress typu B; test grupowy 8 wakacyjnych zoomów o dużym zasięgu; podmień niebo – prosty sposób na łączenie zdjęć; filmowy look – edytuj kolory za pomocą narzędzia Color Grading w Adobe Lightroom; perfekcyjne klonowanie – usuń zbędne elementy używając inteligentnego stempla; użyj filtrów i mieszaj – skieruj uwagę używając technik rozmycia w programie Photoshop.

Digital Camerajest miesięcznikiem wydawanym na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future w 20 krajach świata. Na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem i wyznacza standardy w segmencie miesięczników fotograficznych.
Edycja polska, oprócz materiałów z oryginalnego wydania, zawiera informacje przygotowane specjalnie dla polskich czytelników, dostosowane do realiów rodzimego rynku. Na ponad 100 stronach profesjonaliści podpowiadają jak najlepiej wykorzystać sprzęt i poprawić fotograficzny warsztat oraz inspirują do kreatywnej pracy z aparatem. Siłą magazynu są nie tylko artykuły poradnikowe, ale również niezależne, wiarygodne testy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis