e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa 5/2022

czytaj

Nowa Technika Wojskowa

5/2022 (01.06.2022)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
15.99 zł

Opis

Czas zamówień i wyzwań dla polskiej zbrojeniówki; Nadchodzi poszukiwawczo-uderzeniowy Gladius; Bitwa o Donbas i upadek Mariupola; Lend-Lease Act dopięciem pomocy dla Ukrainy; Taran i Kaktus – izraelskie czołgi Magach oraz Sabra; F-35 w 2022 roku – zagraniczne droga od sukcesu do sukcesu; Błękitne Smoki i Wielkie Wieloryby. Japońskie okręty podwodne typu Soryu i Taigei; Czołgi T-54 i T-55 w polskiej armii.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO. Ponadto w każdym czasopiśmie znajdziecie obszerny dział poświęcony historii techniki wojskowej. Doborowy zespół autorów gwarantuje dużą rzetelność, oraz wysoki poziom merytoryczny czasopisma.


Zobacz też: wydania specjalne. Osoby, które wykupią prenumeratę roczną lub dwuletnią miesięcznika, otrzymują w tym czasie wszystkie wydania specjalne bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis