e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 7-8/2022

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

7-8/2022 (29.07.2022)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
39.00 zł
468,00 zł

Opis

Agata Brzezińska i Michał Piotrowski z firmy Ecodomum o zarządzaniu nieruchomościami i konsekwencjach pandemii dla branży; temat numeru - osiąganie dochodów i prowadzenie działalności gospodarczej przez wspólnotę; kłopopty z wybraniem zarządu wspólnoty mieszkaniowej; opodatkowanie zarządców a Polski Ład 2.0.

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis