e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 8/2022

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

8/2022 (29.07.2022)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł
119,00 zł

Opis

Pozbądź się pasożytów, a z nimi astmy, egzem i infekcji; Glifosfat – groźny niszczyciel mikrobiomu; Qigong pomoże poskromić chorobę Parkinsona; Dr Preeti Agrawal podpowiada, jak obniżyć stężenie prolaktyny; Skuteczne zioła na zapalenie spojówek; Stwórz nowe neurony i uniknij demencji; 8 sposobów na CHAD.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis