e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa 10/2022

czytaj

Nowa Technika Wojskowa

10/2022 (15.10.2022)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
17.95 zł
195,00 zł

Opis

XXX MSPO – jubileuszowo i w końcu normalnie; Amerykańskie i koreańskie zakupy dla Wojsk Pancernych i Zmechanizowanych; Wykonanie budżetu MON w 2021 roku; Konferencja „Uzbrojenie 2022” przeszła do historii; Opancerzony Sisu GTP 4x4 w fińskich siłach zbrojnych; Szwajcarzy dopinają zakup F-35A; Vikrant wchodzi do służby.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO. Ponadto w każdym czasopiśmie znajdziecie obszerny dział poświęcony historii techniki wojskowej. Doborowy zespół autorów gwarantuje dużą rzetelność, oraz wysoki poziom merytoryczny czasopisma.


Zobacz też: wydania specjalne. Osoby, które wykupią prenumeratę roczną lub dwuletnią miesięcznika, otrzymują w tym czasie wszystkie wydania specjalne bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis