e-Kiosk.pl - Auto Świat 46/2022

czytaj

Auto Świat

46/2022 (20.11.2022)

Liczba stron: 60

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.99 zł

Opis

Lexusa UX po delikatnych zmianach stylistycznych i modernizacji; Audi SQ8 - duży SUV coupé z silnikiem V8; 291-konna Škoda Fabia RS spełnia warunki stawiane autom rajdowym WRC Rally 2; jak przygotować do zimy kampera, motocykl, auto klasyczne; jak postępować po kolizji z obcokrajowcem; ile są warte hity rynku używanych samochodów.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis