e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa 5/2023

czytaj

Nowa Technika Wojskowa

5/2023 (21.05.2023)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
17.95 zł
195,00 zł

Opis

„Niewidzialne” rakiety nad Polską; Rozpoznanie w polskich Wojskach Rakietowych i Artylerii; Rosyjska egzotyka – rzadkie pojazdy opancerzone na wojnie z Ukrainą; Targi służb mundurowych „Polsecure-2023”; NGAD powoli wychodzi z cienia; Okręty podwodne „Trójkąta Pacyficznego”, czyli SSN-AUKUS.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO. Ponadto w każdym czasopiśmie znajdziecie obszerny dział poświęcony historii techniki wojskowej. Doborowy zespół autorów gwarantuje dużą rzetelność, oraz wysoki poziom merytoryczny czasopisma.


Zobacz też: wydania specjalne. Osoby, które wykupią prenumeratę roczną lub dwuletnią miesięcznika, otrzymują w tym czasie wszystkie wydania specjalne bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis