e-Kiosk.pl - Vogue Sport & Wellness 1/2023

czytaj

Vogue Sport & Wellness

1/2023 (11.05.2023)

Liczba stron: 244

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
19.90 zł

Opis

Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer „Vogue Sport & Wellness”. Naszą ambicją było stworzenie magazynu, którego na polskim rynku brakowało. Tytułu, który nie interpretuje sportu jedynie wyczynowo, ale zwraca także uwagę na świadome podejście do ciała, dążenie do osiągnięcia zdrowej równowagi i dbałość o szeroko rozumiany self-care.
Rozmawiamy z najlepszymi polskimi sportowcami i poznajemy ich sposób na sukces. Bohaterka sesji okładkowej Natalia Kaczmarek, mistrzyni olimpijska w sztafecie 4 x 400 m i ambasadorka marki New Balance, mówi, że najcięższą walkę stacza zawsze ze sobą i własnymi ograniczeniami. Magda Linette, która po trzydziestce osiągnęła najwyższą w karierze, 21. pozycję w rankingu WTA, przyznaje, że dla niej w sporcie najważniejsze jest nieidentyfikowanie się z aktualnymi wynikami. Obok znakomitych zawodniczek i zawodników (takich jak golfista Adrian Meronk, surfer Kuba Kuzia, siatkarki Joanna Wołosz i Magdalena Stysiak) prezentujemy gwiazdy, trenerów, influencerów. Zapytaliśmy ich o ulubione stroje do ćwiczeń, gadżety i kosmetyki, które pomagają im w treningach. Małgorzata Szumowska, która dzięki pływaniu zdobyła życiową formę, wystąpiła w przepięknej sesji na pływalni.
W tym wydaniu opisujemy też najważniejsze trendy w wellness. Analizujemy athleisure, wybieramy najlepsze światowe restauracje ze zdrową żywnością, przedstawiamy nowe tendencje w biohackingu i medytacji, które pozwolą nam poprawić kondycję fizyczną i psychiczną.
Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej zwiń opis