e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 1/2024

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

1/2024 (08.01.2024)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
45.00 zł
540,00 zł

Opis

Zarządca musi twardo stąpać po ziemi; wyzwania podatkowe w 2024 roku; modernizacja obniża koszty; nowoczesne sterowanie dźwigiem kluczem do sukcesu; jak w praktyce wykorzystać nowe technologie; mała wspólnota do likwidacji; telekomunikacja ważnym czynnikiem rozwoju lokalnego; czy można sprzedać miejsce parkingowe; głosowanie przez przedstawiciela; ustalenie wysokości opłaty za śmieci; część instalacji elektrycznej częścią wspólną; wymogi dla sprawozdania finansowego; wspólnota pośrednikiem w dostawie mediów; wynajem dachu pod infrastrukturę; „Wspólnota Mieszkaniowa” debiutuje w Krakowie.

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis