e-Kiosk.pl - Przegląd Lotniczy - Aviation Revue 2/2024

czytaj

Przegląd Lotniczy - Aviation Revue

2/2024 (02.02.2024)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
16.90 zł
372,00 zł

Opis

Walka o kierunek i ścieżkę; wyremontowany „Bies”; Fokker „Czerwonego Barona”; podniebny poker - MŚ ‘23 Narromine; jak się zaczyna przygoda z lataniem; w co gramy na zawodach; rejestr 2024 - co lata na polskim niebie; widzieć i być widzianym; wynajem statku powietrznego; kilka słów o kulturze bezpieczeństwa.

Chcesz latać? W świat latania wprowadzi Cię bezpiecznie i fachowo "Przegląd Lotniczy – Aviation Revue" - profesjonalny miesięcznik lotnictwa ogólnego i sportowego.

Ukazujące się nieprzerwanie od 1993 r. czasopismo o lataniu, tworzone przez pilotów i dla pilotów, a także dla wszystkich uprawiających aktywnie sporty lotnicze. Na lekturze PLAR wychowało się już kilka generacji pilotów, w tym obecnych kapitanów linii lotniczych. Adresowane jest do osób latających i zainteresowanych lataniem, traktowanym zarówno jako hobby, jak i kariera zawodowa. Naszym mottem jest "latanie dla każdego", a misją - popularyzacja latania poprzez dostarczanie rzetelnej wiedzy lotniczej i istotnych dla bezpieczeństwa informacji oraz monitorowanie bieżących wydarzeń w lotnictwie.

Jako pismo opiniotwórcze, PLAR skupia również cały rynek reklam i ogłoszeń z branży lotniczej.

W 2002 r. "Przegląd Lotniczy - Aviation Revue" został wyróżniony Dyplomem Honorowym FAI (Międzynarodowej Federacji Lotniczej).

Wysokie i bezpieczne loty – tylko z nami.

czytaj więcej zwiń opis