e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 3/2024

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

3/2024 (05.03.2024)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
45.00 zł
540,00 zł

Opis

Rozmowa numeru - dziś mogę już głośno mówić o prawdziwych problemach zarządców; gdy właściciel zgłasza wadę; różne opłaty od balkonów; inteligentny system zarządzania energią; serwis dźwigników platform parkingowych; kompensacja mocy biernej w budynkach mieszkalnych; darmomodernizacja daje ogromną oszczędność; sprawne zarządzanie podnosi wartość nieruchomości; komfort na lata dzięki wymianie okien dachowych; czy uchwała może wyznaczać kadencję zarządu; jak daleko do tokenizacji udziałów w nieruchomościach; koszty strat ciepła lokali sąsiednich; nowe rury kanalizacyjne na lata - bez kucia ścian; refakturowanie mediów a limit wartości sprzedaży; opodatkowanie darowizny dla wspólnoty; oszczędności poprzez inwestycje w OZE.

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis