e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 15/2024

czytaj

Newsweek Polska

15/2024 (07.04.2024)

Liczba stron: 92

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.50 zł
308,00 zł

Opis

Podkomisja Antoniego Macierewicza kosztowała podatników miliony; Jerzy Stuhr - o graniu, starości i muśnięciu przez śmierć; terapia bez kontroli; z życia pewnej parafii; seniorzy na haju; kryzys mieszkaniowy w Polsce; dlaczego młodzi weterynarze się wypalają; głód w ZSRR; dlaczego MSZ znosi wybryki ambasadora Rosji w Polsce; kłopoty TRUTH Social; trump u władzy; zagadka VeloBanku; dziwne przypadki rzecznika finansowego Bohdana Pretkiela; z bliska - słonie rodziny; drobiny plastiku - dokonują niewidzialnej inwazji na nasze ciała i już wiadomo, że mogą nas zabić; KULTURA: „Sekret”; Jessica Chastain.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis