e-Kiosk.pl - Polityka 17/2024

czytaj

Polityka

17/2024 (16.04.2024)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.00 zł
539,00 zł

Opis

Prezydentury drugiej tury: Kraków - napięcie rośnie; Wrocław - brudne pytania; Kielce - starcie kontrastów; Gdynia - burza w porcie; taktyka Tuska; kolejny zjazd Lewicy; brzydkie sekrety wyłowione ze ścieków; strajk kurierów; lubuska afera maseczkowa; spór o pakt migracyjny; co nauka zawdzięcza astrologii, opowiada amerykański fizyk dr Alexander Boxer; krótka kariera Izery; czarny wizerunek Zielonego Ładu; Jan Krzysztof Bielecki o sobie; INDIE - zadecydują wybory kobiet; jak sztuczna inteligencja wspomaga badaczy; lewicowi artyści i ich wojenna sztuka... zabijania; proces funkcjonariusza Stasi, który pół wieku temu zastrzelił Polaka w Berlinie; wiedeńska wystawa Roya Lichtensteina; na ratunek księgarniom; serial „Fallout” – czarny humor o atomowej zagładzie; Elizabeth Costello w ujęciu Warlikowskiego; Zbigniew Mikołejko – zabłąkany między wiarą i niewiarą.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis