e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 7/2024

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

7/2024 (20.06.2024)

Liczba stron: 196

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł
69,99 zł

Opis

Temat numeru - życie z narcyzem; psychologia - rodzice na terapii; moda na lato - kostiumy, sukienki, marynarki; Pierre Augustin Rose - meble, które kochają celebryci; Madeleine Vionnet, największa rywalka Coco Chanel; FELIETONY: Natalia de Barbaro; Dorota Szelągowska; Grażyna Plebanek; Michał Cichy o intuicji; Aleksandra Boćkowska o paszporcie; Katarzyna Kucewicz; Carrie z Mokotowa; Mariusz Szczygieł.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis