e-Kiosk.pl - Polityka 23/2024

czytaj

Polityka

23/2024 (28.05.2024)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.00 zł
539,00 zł

Opis

Wojny krzyżowe – czyli awantura o krzyże w urzędach; prof. Katarzyna Kłosińska o zmianach w ortografii i o tym, dlaczego wywołały taką burzę; czym zaskoczą nas eurowybory; rozmowa z gen. Mirosławem Różańskim o wojnie, WOT i o tym, czy budować Linię Tuska; na czym polegają metody manipulacji PiS i czy pozwolą prawicy wrócić do władzy; Sieć Badawcza Łukasiewicza - wysokie pensje, dziwne umowy i powiązania; dlaczego mężczyźni mają problem z płodnością; trójmiejskie prezydentki; plastikowe nakrętki - mała rzecz, głośny spór; historia Podlasia zaklęta w cukierku; na co PKO BP za rządów PiS wydawał miliony; czy nastolatki powinny głosować; pora na rządy kobiety; Andriej Biełousow - nowy porządkowy Putina; kto zastąpi Raisiego; David Rooney o czasie, zegarkach i kalendarzach; po co malowaliśmy na skałach; jak bawiły się dzieci w dawnych czasach; rozmowa z Aleksandrą Suławą; Tomasz Różycki o „Złodziejach żarówek”, nostalgii za PRL i poezji; co słychać na muzycznych festiwalach; Kings of Leon - bratnie brzmienie; rozmowa z Katarzyną Rogalską o wystawie Władysława Hasiora; morskie malarstwo; ciekawe festiwale filmowe i muzyczne; co pokazało Cannes.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis