e-Kiosk.pl - Polityka 26/2024

czytaj

Polityka

26/2024 (18.06.2024)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.00 zł
539,00 zł

Opis

Co dzieje się na SOR-ach; półrocze rządu Tuska - bilans nad kreską; Rafał Trzaskowski o wnioskach po eurowyborach i kandydowaniu na prezydenta RP; Polska reprezentacja w PE - kto dostał mandat, a kto czerwoną kartkę; PiS od środka - jak się ustawić, pod kogo podczepić, jaki obrać kurs; Białorusini w Polsce - kim są, jak żyją; szybko i byle jak - tak kształci się psychologów; krótsza praca, większa płaca - czy to w ogóle możliwe; stadnina w Janowie Podlaskim - co poprzednia władza z nią zrobiła i jak to naprawić; Beniamin Netanjahu - wojna o wszystko; szpieg po wiedeńsku; rozmowa z Yashengiem Huangiem; kwiat paproci - od mitologii do biologii; jak upał oddziałuje na naszą psychikę i wpływa na sądowe wyroki; konsekwencje zbyt wczesnych decyzji o tranzycji; metresy króla Augusta II Mocnego; jak powstała Nowa Huta; angielskie rozwody z Europą; jak Meryl Streep zakwestionowała rządzące Hollywood zasady; rozmowa z Grzegorzem Jankowiczem.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis