e-Kiosk.pl - Zdrowie Menedżera 12/2014

czytaj

Zdrowie Menedżera

12/2014 (03.12.2014)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.99 zł

Opis

Michał Żebrowski – mam zdrowy dystans do swojej dyrektury; wizualizacja jako element lean managementu; ochrona zdrowia pracowników w firmie; kreowanie wizerunku osobistego – moda czy konieczność; portfele bibliofilów pełne białych kruków; co zmieni nowa ustawa o prawach konsumenta; gdy boisz się dentysty; fryzjerstwo – szybka fucha czy solidna profesja; kulinarna magia; kuchnia bez pszenicy; ekskluzywny dom na kołach; gadżety pod choinkę; sztuka z recyklingu.

Miesięcznik Zdrowie Menedżera to ogólnopolski magazyn adresowany do osób zainteresowanych poprawą jakości swojego życia – aktywnych zawodowo, ambitnych i zapracowanych, a jednocześnie nie rezygnujących ze sportu, przyjemności i troski o zdrowie.
Z jednej strony propagujemy: samodoskonalenie, podnoszenie kwalifikacji zawodowych i umiejętności skutecznego zarządzania w stresie, z drugiej strony namawiamy do... relaksacji, dbałości o kondycję i dietę, aktywności sportowej, odpoczynku poprzez rozwijanie hobby, własnych pasji i rekreację. Otaczanie się pięknymi przedmiotami oraz obcowanie ze sztuką ma również niebagatelny wpływ na nasze zdrowie psychiczne, dlatego zespół redakcyjny Zdrowia Menedżera porusza wszystkie te zagadnienia i podsuwa ciekawe pomysły w comiesięcznych artykułach i felietonach.
Na łamach gazety podpowiadamy jak mądrze pracować, zdrowo się odżywiać, skutecznie wypoczywać… po prostu cieszyć się życiem!

czytaj więcej zwiń opis