e-Kiosk.pl - Nauka Bez Tajemnic 3/2015

czytaj

Nauka Bez Tajemnic

3/2015 (23.06.2015)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.80 zł

Opis

Krzywa wieża w Abu Dhabi; 10 sposobów na samowystarczalne miasto; jak zbudować superdrapacz; spichlerz na wypadek końca świata; ekspansja Masijd Al-Haram; Apple Campus 2; plan Delta – w obronie Holandii; druk w trzecim wymiarze; tajniki ostrej jazdy; tama znana nie tylko z dobrej strony; przyćmiewanie Eiffla; samodzielne samochody; kosmiczny kurier; dom z dala od domu; przyszłość komputerów kwantowych; projekt PandaX.

Numery archiwalne wycofanego tytułu

Brytyjski hit już w Polsce! Nauka Bez Tajemnic to licencyjne wydanie nowego brytyjskiego magazynu „Science Uncovered”. Zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Stanach Zjednoczonych został uznany za największy hit prasowy końcówki roku 2013.
Redakcja „Science Uncovered” przyciągnęła do współpracy najwybitniejszych naukowców z ogromnym talentem i wieloletnim doświadczeniem w popularyzacji nauki. Gwarantują oni prezentację najtrudniejszych nawet tematów w sposób przystępny, zrozumiały dla każdego, ale nie bałamutny, bez nadmiernych uproszczeń.
Jeśli do tego dodamy niezwykle wysoki poziom edytorski, fantastyczną jakość zdjęć i bardzo ciekawy zestaw „gorących” tematów, to staje się jasne, że w segmencie popularyzacja nauki mamy nareszcie w Polsce pismo klasy premium, odpowiadające potrzebom intelektualnym i estetycznym dobrze wykształconych, wymagających czytelników.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis