e-Kiosk.pl - IRBJ Instalacje 2015

czytaj

IRBJ Instalacje

2015 (12.05.2015)

Liczba stron: 370

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.90 zł 9.90 zł

Opis

Oddajemy w Państwa ręce INFORMATOR RYNKOWY BUDOWNICTWA JEDNORODZINNEGO – STAN SUROWY 2015. Katalog zawiera aktualne informacje o najlepszych produktach i technologiach stosowanych przy budowie i remontach domów jednorodzinnych. Prezentacje produktów pisane są przez redaktorów przy współpracy z przedstawicielami firm, tak by zawarte w nich opisy były rzetelne i aktualne. Znajdziecie tu Państwo także informacje o nowościach rynku budowlanego i cenne porady ekspertów. Poza prezentacjami w INFORMATORZE zamieściliśmy: Poradniki BUDOWA I REMONT – a w nim ciekawe artykuły o materiałach niezbędnych do wybudowania stanu surowego zamkniętego; Adresy Partnerów Handlowych – które ułatwią znalezienie najbliższego dystrybutora; Indeks firm; a także Kartę Informacji Zwrotnej – dzięki którym czytelnik otrzyma od wskazanych firm dodatkowe materiały na temat oferowanych produktów bezpośrednio na swój adres.

Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego to czterotomowy rocznik, kompendium wiedzy dla osób budujących dom, jedyna tego typu pozycja na rynku.
Każdy tom składa się z części poradnikowej (ok. 100 stron), prezentacji produktów (ok. 400 stron) oraz pełnej tabeli teleadresowej producentów budowlanych.

IRBJ zawiera informacje na temat materiałów, rozwiązań i technologii dostępnych na polskim rynku. Informator prowadzi inwestora przez kolejne etapy powstawania domu: od wyboru projektu architektonicznego przez stan surowy zamknięty , instalacje, wykańczanie i urządzanie domu z otoczeniem. Sposób opracowania prezentacji ułatwia porównanie ofert i dokonanie najlepszego wyboru.

W każdym tomie INFORMATORA w Poradniku Budującego Dom czytelnik znajdzie wiele wskazówek oraz praktycznych rad pomocnych przy wyborze technologii i materiałów do budowy domu.

czytaj więcej zwiń opis