e-Kiosk.pl - Estrada i Studio Plus 1/2015

czytaj

Estrada i Studio Plus

1/2015 (22.07.2015)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
15.50 zł

Opis

Usprawnij swoją pracę korzystając z opisanego przez nas najnowszego sprzętu i oprogramowania; odkryj profesjonalne techniki, które zastosowano podczas tworzenia największych hitów; uwolnij swoją kreatywność i ukryte pokłady inspiracji drzemiące w Twoim komputerze; w pełni wykorzystaj możliwości darmowych efektów i instrumentów z naszej płyty DVD

Każdy numer magazynu Estrada i Studio Plus poświęcony jest innej tematyce, ale wszystkie są związane z szeroko pojętą produkcją muzyki oraz jej nagrywaniem i wykonywaniem na żywo. Duży nacisk położono na stronę praktyczną każdego z omawianych aspektów, a przy każdym z tematów znajdują się opisy konkretnych urządzeń i programów, które były testowane przez redaktorów EiS, i są przez nich polecane.
Estrada i Studio Plus ma formę tzw. bookzinu, czyli wydawnictwa łączącego najlepsze cechy książki i magazynu. Pod względem zawartości i treści przypomina wydawnictwa książkowe, ale ma również szereg elementów typowo magazynowych, jak układ graficzny oraz zestawienia produktów dostępnych na rynku. Dzięki temu jest bardzo atrakcyjnym nośnikiem informacji dla Czytelników.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis