e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze Wydanie Specjalne Kawa - biblia prawdziwych pasjonatów

czytaj

Czas na Wnętrze Wydanie Specjalne

Kawa - biblia prawdziwych pasjonatów (01.03.2015)

Liczba stron: 168

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
19.50 zł

Opis

Wszystko, co o kawie warto wiedzieć; jak przygotować idealną kawę każdego dnia – różne sposoby parzenia; tajemnice kawy wysokiej jakości; przepisy kawowe: od cappuccino do koktajli; jak wybrać dobry ekspres do kawy; 100 najlepszych kawiarni na świecie; jak poznać się na ziarnach kawy; na czym polega palenie kawy; producenci kawy na świecie.

Czas na Wnętrze - największy w Polsce magazyn o stylowych mieszkaniach i domach!
Jest to pismo dla osób, które chcą mieszkać efektownie i komfortowo, choć niekoniecznie we wnętrzach urządzonych bardzo drogo lub z przepychem. Nasi Czytelnicy mają zamiłowanie do urządzania wnętrz, poznają więc na naszych łamach trendy w wystroju oraz najmodniejsze style. Motto pisma brzmi: "Magazyn pełen inspiracji", dlatego co miesiąc publikujemy nie tylko wiele zdjęć i reportaży, pokazujących piękne mieszkania, apartamenty i domy, ale także podpowiedzi i porady, w jaki sposób podobny efekt uzyskać we własnych czterech ścianach.
Nasz magazyn kochają nie tylko Czytelnicy, ale także projektanci i architekci wnętrz, którzy doceniają szczególnie rubryki poświęcone współczesnemu wzornictwu, historii designu oraz sztuce.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis