Co fiskus może sprawdzić jeszcze przed końcem 2010 roku; zmiany kodeksowe: młody kierowca nie może przekroczyć 100 km/h, a pijany rowerzysta nie straci prawa jazdy; operatorzy komórkowi zarabiają co najmniej półtora miliona złotych miesięcznie na generowaniu sztucznego ruchu; po 2013 r. nie ma mowy o zwiększaniu wydatków UE – Angela Merkel i Nicolas Sarkozy poparli Davida Camerona, by zamrozić budżet; zakaz palenia najbardziej uderzył w pacjentów i pracowników medycznych; Aleksander Łukaszenka po raz czwarty wygrał na Białorusi, zdobywając od 74 proc. do niemal 80 proc. głosów; za wydanie decyzji z rażącym naruszeniem prawa urzędnik będzie płacił karę.
UWAGA! Tylko w e-Kiosku, kupując pojedyncze wydanie, otrzymasz treść dostępną gdzie indziej wyłącznie dla prenumeratorów pisma!
Dziennik Gazeta Prawna – codziennie obiektywne i rzetelne informacje z kraju i ze świata. Piszemy o tym, co dziś ważne i odpowiadamy na Wasze pytania – szczególnie te związane z obecnymi wyzwaniami tj. pandemia, praca zdalna. Na bieżąco wyjaśniamy zmieniające się przepisy. Wspieramy się wyjaśnieniami ministerstw i urzędów. Pomagamy unikać błędów i ostrzegamy, jakie są kary. Ponadto w każdy piątek specjalne magazynowe wydanie Dziennika Gazety Prawnej w całości z tekstami społeczno-ekonomicznymi.
Gazetę wzbogacają praktyczne dodatki dla specjalistów, niedostępne w kioskach: Księgowość i Podatki, Rachunkowość i Audyt, Firma i Prawo, Samorząd i Administracja, Prawnik, Kadry i Płace, Ubezpieczenia i Świadczenia. NOWOŚĆ 2021 r. dodatki Biuro Rachunkowe i Księgowość Budżetowa (dostępne raz w miesiącu). Dodatkowo publikujemy wyjątkowo cenione przez Czytelników specjalne dodatki dotyczące najważniejszych zmian, nowych rozwiązań, na gorąco odpowiadamy na pytania. Piszemy o pracy zdalnej, o tarczach antykryzysowych, o nowych przepisach do walki z epidemią, o sposobach walki z zatorami płatniczymi i nowych obowiązkach pracodawców. Zapewniamy bezpieczeństwo w stosowaniu zmieniającego się prawa.