e-Kiosk.pl - Dziennik Gazeta Prawna - wydanie bezpłatne 27-29.01.2012 (19)

czytaj

Dziennik Gazeta Prawna - wydanie bezpłatne

27-29.01.2012 (19)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Wydanie bezpłatne
0.00 zł

Opis

Samorządy ponownie podnoszą opłaty za opiekę nad dziećmi – miesięcznie nawet o kilkadziesiąt złotych; jak rozliczyć z fiskusem dochody z najmu w zeznaniu PIT-28; rząd zamierza wyeliminować z procesu budowlanego decyzje o warunkach zabudowy, ma to spowodować, że w miastach zapanuje urbanistyczna harmonia; wszystkie wydatki gastronomiczne ponoszone przez przedsiębiorcę w trakcie spotkań z kontrahentami poza firmą mają zawsze formę reprezentacji i nie są kosztem.

Dodatki: Gazeta Prawna, Magazyn, Kultura TV.

UWAGA! Tylko w e-Kiosku, kupując pojedyncze wydanie, otrzymasz treść dostępną gdzie indziej wyłącznie dla prenumeratorów pisma!

Zapoznaj się też z najnowszym wydaniem „Dziennika Gazety Prawnej”.Dziennik Gazeta Prawna – od poniedziałku do piątku - aktualne, wiarygodne i najbardziej użyteczne informacje gospodarcze, finansowe i prawne w parze z najnowszymi wydarzeniami politycznymi i społecznymi z kraju i zagranicy. Interpretacje przepisów, porady ekspertów, wnioski, prognozy, opinie, analizy, komentarze do tego czym żyje Polska, Europa i świat - słowem wszystko, czego potrzebuje prawdziwy profesjonalista.

Gazetę wzbogaca komplet dodatków: Kultura, Program TV, Magazyn, Financial Times, Moja Firma, Podróże, Nieruchomości oraz dodatki specjalistyczne: Tygodnik Podatkowy, Tygodnik Prawa Gospodarczego, Tygodnik Prawa Administracyjnego, Tygodnik Prawa Pracy, a także Nowe Prawo – Przepisy i Nowe Prawo – Praktyka.

UWAGA! Tylko w e-Kiosku, kupując pojedyncze wydanie, otrzymasz treść dostępną gdzie indziej wyłącznie dla prenumeratorów pisma!

Sprawdź też bieżące wydanie „Dziennika Gazety Prawnej”.

Tutaj znajdziesz archiwalne numery Gazety Prawnej i Dziennika Polska Europa Świat.

czytaj więcej zwiń opis