Rewolucja w kodeksie – stałych godzin pracy już nie będzie – o której masz przyjść do pracy i o której wyjść, ustali szef do spółki ze związkami zawodowymi; Europejski Trybunał Sprawiedliwości pozwala OFE na większe ryzyko; laptopy dla prezydencji, bo zostały nam pieniądze; pięciu Polaków zginęło w Afganistanie; przychodzi Polak do lekarza z prywatną polisą – jakie są korzyści i pułapki dodatkowych polis zdrowotnych; karanie mandatem i punktami karnymi niezgodne z konstytucją; kiedy można się starać o obniżenie opłat za mieszkanie lub nie przyjąć podwyżki czynszu.
Dodatki: Gazeta prawna, Kadry i płace, Moja firma, Biznes i energia, Przemysł obronny, Fundusze inwestycyjne, Najlepsze nowe spółki, Nie trać energii, Reklama, Kurtyna, Monitor rynkowy.
UWAGA! Tylko w e-Kiosku, kupując pojedyncze wydanie, otrzymasz treść dostępną gdzie indziej wyłącznie dla prenumeratorów pisma!
Dziennik Gazeta Prawna – codziennie obiektywne i rzetelne informacje z kraju i ze świata. Piszemy o tym, co dziś ważne i odpowiadamy na Wasze pytania – szczególnie te związane z obecnymi wyzwaniami tj. pandemia, praca zdalna. Na bieżąco wyjaśniamy zmieniające się przepisy. Wspieramy się wyjaśnieniami ministerstw i urzędów. Pomagamy unikać błędów i ostrzegamy, jakie są kary. Ponadto w każdy piątek specjalne magazynowe wydanie Dziennika Gazety Prawnej w całości z tekstami społeczno-ekonomicznymi.
Gazetę wzbogacają praktyczne dodatki dla specjalistów, niedostępne w kioskach: Księgowość i Podatki, Rachunkowość i Audyt, Firma i Prawo, Samorząd i Administracja, Prawnik, Kadry i Płace, Ubezpieczenia i Świadczenia. NOWOŚĆ 2021 r. dodatki Biuro Rachunkowe i Księgowość Budżetowa (dostępne raz w miesiącu). Dodatkowo publikujemy wyjątkowo cenione przez Czytelników specjalne dodatki dotyczące najważniejszych zmian, nowych rozwiązań, na gorąco odpowiadamy na pytania. Piszemy o pracy zdalnej, o tarczach antykryzysowych, o nowych przepisach do walki z epidemią, o sposobach walki z zatorami płatniczymi i nowych obowiązkach pracodawców. Zapewniamy bezpieczeństwo w stosowaniu zmieniającego się prawa.