e-Kiosk.pl - Dziennik Gazeta Prawna 05.12.2012 (236)

czytaj

Dziennik Gazeta Prawna

05.12.2012 (236)

Liczba stron: 60

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.66 zł
2490,00 zł

Opis

Jak po rozwodzie skorzystać z ulgi na dzieci; budżetowa maszynka do zarabiania pieniędzy zacina się – według najnowszych danych Ministerstwa Finansów w III kw. 2012 r. wpływy z akcyzy na wyroby tytoniowe spadły; w ciągu roku z rynku zniknęło 51 tys. jednoosobowych firm, bo w czasach kryzysu mniej liczą się pieniądze, a bardziej bezpieczeństwo, jakie daje etat; centrale dużych związków zawodowych chcą większych uprawnień kosztem małych organizacji – w dobie kryzysu taka konsolidacja sił może być potężnym orężem w ręku działaczy; mimo iż wcześniej zarzekał się, że nie chce, to nowy prezes PSL Janusz Piechociński trafił do rządu i będzie pełnił te same funkcje co poprzedni szef ludowców Waldemar Pawlak.

Dodatki: Gazeta Prawna, Samorząd i administracja, Prawnik, Biznes, lotnictwo cywilne w Polsce .

UWAGA! Tylko w e-Kiosku, kupując pojedyncze wydanie, otrzymasz treść dostępną gdzie indziej wyłącznie dla prenumeratorów pisma!



Dziennik Gazeta Prawna – codziennie obiektywne i rzetelne informacje z kraju i ze świata. Piszemy o tym, co dziś ważne i odpowiadamy na Wasze pytania – szczególnie te związane z obecnymi wyzwaniami tj. pandemia, praca zdalna. Na bieżąco wyjaśniamy zmieniające się przepisy. Wspieramy się wyjaśnieniami ministerstw i urzędów. Pomagamy unikać błędów i ostrzegamy, jakie są kary. Ponadto w każdy piątek specjalne magazynowe wydanie Dziennika Gazety Prawnej w całości z tekstami społeczno-ekonomicznymi.
Gazetę wzbogacają praktyczne dodatki dla specjalistów, niedostępne w kioskach: Księgowość i Podatki, Rachunkowość i Audyt, Firma i Prawo, Samorząd i Administracja, Prawnik, Kadry i Płace, Ubezpieczenia i Świadczenia. NOWOŚĆ 2021 r. dodatki Biuro Rachunkowe i Księgowość Budżetowa (dostępne raz w miesiącu). Dodatkowo publikujemy wyjątkowo cenione przez Czytelników specjalne dodatki dotyczące najważniejszych zmian, nowych rozwiązań, na gorąco odpowiadamy na pytania. Piszemy o pracy zdalnej, o tarczach antykryzysowych, o nowych przepisach do walki z epidemią, o sposobach walki z zatorami płatniczymi i nowych obowiązkach pracodawców. Zapewniamy bezpieczeństwo w stosowaniu zmieniającego się prawa.

czytaj więcej zwiń opis