e-Kiosk.pl - Auto Świat 22/2022

czytaj

Auto Świat

22/2022 (05.06.2022)

Liczba stron: 60

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.99 zł
140,40 zł

Opis

Mercedes GLC: debiut nowej generacji; Lexus RX: premiera 5. generacji SUV-a; BMW iX M60 - jazdy najmocniejszym elektrykiem z Monachium; Audi A8 i S8 - limuzyna po modernizacji; Passat, Mondeo znikają z rynku; Genesis GV60, Kia Sportage i Škoda Kodiaq - porównanie elektryka, hybrydy plug-in i turbobenzyniaka; Lexus NX 450h - hybrydowy SUV; SsangYong Korando z instalacją LPG; Toyota Aygo X w wersji crossover; ile się czeka na auto i dlaczego tak długo; jak się chronić w razie niewywiązania się dilera z umowy; top 10: najlepsze vany na wakacje.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis