e-Kiosk.pl - Auto Świat 30/2022

czytaj

Auto Świat

30/2022 (31.07.2022)

Liczba stron: 60

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.99 zł

Opis

Nowości z Japonii; Ferrari 296 GTB; Lamborghini Countach; Porównanie trzech formatów auta rodzinnego – vana, SUV-a i kombi; SsangYong Korando E-Motion; Ford Mustang California Special; Ładowanie elektryków; Opłaty za ładowanie w kraju i za granicą,stawki, abonamenty; Top 3: hity z importu – Audi A4, Opel Astra i Volkswagen Golf.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis