e-Kiosk.pl - Monitor Księgowego 6/2024

czytaj

Monitor Księgowego

6/2024 (05.06.2024)

Liczba stron: 206

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
89.00 zł
975,00 zł

Opis

Monitor Księgowego to specjalistyczne czasopismo o charakterze poradniczym, którego kierunek rozwoju wyznaczają Czytelnicy! To dwutygodnik, w którym co dwa tygodnie otrzymasz prawie 100 stron odpowiedzi na pytania księgowych z całej Polski.
Monitor Księgowego to porady i informacje o aktualnych zmianach w przepisach, dotyczących podatku VAT, podatków dochodowych, rachunkowości, prawa gospodarczego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy w rozliczeniach księgowych, oraz liczne dodatki tematyczne. Dodatki do tytułu, to m.in. seria ujednoliconych przepisów dla księgowych, Wskaźniki i stawki, tabelaryczne zestawienia, "Przewodnik po zmianach" oraz CD z archiwum.
Na łamach każdego Monitora Księgowego publikowane są konkretne rozwiązania autentycznych problemów nadsyłanych przez Czytelników do redakcji: tych bieżących, wynikających np. ze zmian w ustawodawstwie, jak również nietypowych. Dzięki temu, redakcja cały czas ma kontakt z praktyką księgową.
Odpowiedzi na pytania udzielane są prostym, zrozumiałym językiem w formule "problem - rada - uzasadnienie". Czytelnik może zapoznać się z kilkuzdaniową odpowiedzią, jak i pogłębionym uzasadnieniem, a rozwiązania są wzbogacone o przykłady. Publikujemy nowe teksty, które są podpisane nazwiskiem autora.

    Dlaczego warto zaprenumerować Monitor Księgowego ?
  • w zmieniającym się otoczeniu gospodarczym Czytelnik może powiedzieć "wiem o wszystkim, jestem na bieżąco"
  • możliwość znalezienia odpowiedzi na pytanie w jednym, wiarygodnym miejscu
  • ten tytuł daje poczucie bezpieczeństwa i zastosowania dobrego rozwiązania !

czytaj więcej zwiń opis